אגן כיורים
צור קשר:
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 077-7298429

כיורים

כמעט ולא קיים בית שלא תמצאו בו כיורים, בין אם מדובר על כיור במטבח או על כיור במקלחת. לכיור אין שימוש אחד ספציפי, וכל אחד משתמש בכיורים על מנת לבצע מנעד רחב של פעולות וצרכים שונים.

אך כמו שאתם נוטים לתאר לעצמכם, אין בחירה אחת ספציפית – נכון להיום יש אין ספור כיורים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. אם בעבר הייתם צריכים לבחור סוג אחד של כיור, כיום אתם צריכים לבחור את הכיור שישדרג את העיצוב של המטבח או של המקלחת. בחירת כיור זוהי אחת מהבחירות החשובות ביותר שתצטרכו לעשות, כי בחירה לא נכונה עלולה להוריד את כל העבודה הקשה לטמיון – קחו את זה בחשבון.

כך תבחרו כיורים למטבח

אחד מהכיורים המרכזיים בבית יהיה כמובן הכיור של המטבח, שבו מתבצעת לא מעט מהפעילות השוטפת בבית. בכדי שתוכלו לבחור את הכיור הטוב ביותר, אתם צריכים להיות בטוחים כי הכיור מספיק גדול בכדי להכיל את כל הכלים. לעיתים אתם תשכחו לשים לב לגודל, אך בפועל אתם תגלו כי הכיור יהיה קטן יותר ממה שרציתם – וכמות הכלים שתוכלו להכיל בו תהיה מוגבלת. אתם לא תרצו לשטוף כלים בכל יום!

בנוסף בכדי שתוכלו לדעת שאתם לא תצטרכו להחליף את הכיור באופן קבוע, חשוב מאוד שתבחרו כיורים איכותיים. כך תוכלו לדעת כי למרות האינטנסיביות הגבוהה, הכיור יוכל לעמוד בצורה איתנה ויחזיק מעמד בדיוק כמו שאמור להיות. הרי רכישת כיור זוהי לא הוצאה כל כך קטנה, ולכן חשוב מאוד שתעשו בחירה שתאפשר לכם שקט נפשי. האיכות של הכיור היא פקטור מרכזי כאשר מדברים על כיור שמיועד להיות במטבח בבית.

כיור לאמבטיה בעיצוב חסר פשרות

בשונה מהכיור למטבח שהוא אמור להיות עמיד וגדול, כאשר אנו מדברים על כיור לאמבטיה אתם תוכלו להיות קצת פחות נוקשים. כיורים לאמבטיה חייבים להיות קודם כל מעוצבים, מכיוון שהם צריכים לשדרג את המראה של האמבטיה כולה. אתם אפילו תוכלו להתפשר על הגודל של הכיור, בכדי שתוכלו לקבל את הכיור שמשדר את היוקרה הכי בולטת. כי בסוף המקלחת היא לא עוד סתם חלל בבית שלכם, והכיור משחק בה תפקיד מרכזי.

כיורים כפולים – לא רק עבור שומרי מסורת

יש כאלה שנוטים לחשוב כי כיורים כפולים הם מנת חלקם של שומרי מסורת בלבד, אך בשנים האחרונות ניתן לראות כי גם חילוניים רוכשים כיורים שכאלה. היתרון של כיור כפול הוא שבאמצעותו תוכלו לעשות הרבה יותר סדר בכלים, ויהיה לכם הרבה יותר קל לנקות אותם. אפילו אם אתם לא באמת שומרים על ההפרדה בין בשר לחלב, האפשרות להפריד בין הכלים תאפשר לכם לנקות אותם בצורה הרבה יותר פשוטה והרבה יותר מהירה.